top of page

לקוחות מספרים

"הייתה לי טיסה נהדרת, גם הפעם נרדמתי לקצת, ואלמלא התינוק, הייתי ישנה כל הטיסה. הפחד/ חרדה/ חשש עברו לגמרי. בדרך כלל בחזור הייתי מבטיחה בשבועות וחרמים שאם אני נוחתת בשלום אני לא טסה יותר ודחיתי מיליון הזדמנויות טיסה וביטלתי מלא טיסות. עכשיו אני מרגישה כל כך חופשיה, עד עדי כך שאם היית אומר לי לעלות מיד על הטיסה הבאה לא הייתי מהססת כלל. אני מודה לך מעומק ליבי שעזרת לי ואמשיך להמליץ לכל מי שמוכן לשמוע, לא ללכת אליך- לרוץ ומהר!! תודה רבה עופר. אין כמוך."

 

"משתפת אותך ברגעים השקטים והטובים כרגע. חשה בטחון שקשה לי להסביר לעצמי איך קרה. בימים שקדמו לטיסה עוד לפני שנפגשנו לא העליתי בדעתי שיש פתרון לבעיה שחשתי. חשבתי שזהו! נסגרו בפניי האפשרויות לטוס בבטחה ולהרגיש טוב. הרגש התנתק מהמחשבה, והציף פחדים שגרמו לדפיקות לב, חרדות, הזעות, בחילות ולחץ, שליוו אותי מעצם תהליך הטיסה ועוד לפני. מנעתי מעצמי לטוס (רק מה שחייבת פעם אחת בשנה), וזה די פגע לי באיכות החיים, אבל בתוכי ויתרתי על טיסות כי ההרגשה בדרך לעוד טיסה החרידה את עולמי, אז ויתרתי 😏.
חמש שנים לחוות סבל בלתי נשלט כזה היו סיוט. אז אתה הגעת ונגעת. 
שמתי את מבטחי בך למרות שלא האמנתי לרגע בתהליך כי אני בכלל נורא מציאותית ולא רוחנית, וגם חולקת זוגיות עם בן זוג כזה😌. משהו ברוגע שלך גרם לי לרצות להבין את עצמי והתחלנו תהליך אמנם של פגישה אחת אבל חורצת גורלות."

 

"שנים שטיסה עבורי הייתה סיוט. בכיתי, הקאתי, רעדתי ולא יכולתי לדבר במהלך הטיסה. הקושי התגבר והתגבר, ובסוף נמנעתי. היום נולדתי מחדש! היום נחתתי מטיול מדהים בזכות עופר ששינה לי את כל התפיסה.
הוא עודד אותי לקנות את הכרטיס למרות שקודם לא העזתי אפילו לחשוב על אפשרות כזאת. אז הנה נחתתי... ואני נושמת. 
פעם ראשונה שטסתי בלי הקאות ואפילו הצלחתי לאכול בשדה ובמטוס (קודם לכן לא הצלחתי אפילו יום לפני הטיסה בגלל החרדה). המטוס רעד קצת אבל אני לא רעדתי. יותר מזה: נהיניתי וצילמתי מהחלון. תודה לך באמת על התמיכה, ההקשבה והמידע. עופר תודה מכל הלב. אין כמוך!"


 

"הייתה טיסה פשוט מעולה ושקטה! לא מאמינה!!, ישנתי כל הטיסה ! לא ישנתי בטיסה מאז שהייתי דיילת. זה פשוט נפלא!!. תודה רבה רבה לך !"

 

"היה נהדר! אני עדיין מופתעת ונפעמת איך הכול שונה. הימים לפני הטיסה, השעות שלפני, והטיסה. נראה לי כקסם. עדיין מתקשה להאמין ורוצה לתרגל עוד."

 

"חמש שנים לא טסתי – חרדת טיסה מן הסתם, לא יודעת בעקבות מה ולמה...
ביוני לפני שנתיים נפגשתי עם עופר ל"שיחה" בת שעה וחצי. שנה שלמה לקח לי לעכל את השיחה הזו ולאחר הרהורים ומחשבות לא פשוטות, "תמרורים" בשפה של עופר, יומיים לפני יום הולדתי טסתי לאתונה.
8 חודשים לאחר מכן טסתי לסופיה. לא אכחיש שהחרדה / פחד עדיין קיימים בי, אך אני בוחרת לטוס אף על פי ולמרות הכול. תודה לך עופר יקר!"

 

"I was at a point in life of not wanting to fly at all, and if I did, I would take medication for my anxiety. When I heard about the class, I figured I’d give it a try. After I finished, it seemed like a childish game of charades.
Somewhat doubtful I wondered if that “game” , could actually do anything. The next day I flew home and had a very decent flight without any medication. Boy was I shocked! I’ve been flying for a few years now and am still doing ok. There are definitely some ups and downs but overall I’m flying around the world. I no longer think about my flights before we take off nor do I feel extra nervous.
I highly recommend giving NLP a shot if flying makes you uptight. Good luck and safe travels!"


 

"I came home today at 5am...I took the L001 on Wednesday night night...I’m sorry I forgot to reach out to you. I had an amazing flight I didn’t even text you to reach out to the pilots. I tested myself and I did amazing !!! I am so proud of myself!!! 😄😄😄😄✈✈✈💪🏼💪🏼💪🏼"

bottom of page